WestNews.com.ua

Прокуратура зобов’язала прикарпатського підприємця демонтувати огорожу навколо земельних ділянок у Рибному

02.07.2020, 12:33  |  Автор:   Назаренко Юлія

Сьогодні, 2 липня, прокуратура Івано-Франківської області  через апеляцію зобов’язала підприємця демонтувати огорожу навколо самовільно зайнятих земельних ділянок у селі Рибне Тисменицького району.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Зокрема, суд апеляційної інстанції залишив без змін судове рішення, яке задовільняє позов прокуратури Івано-Франківської області про усунення перешкод у користуванні земельними ділянками природно-заповідного фонду та лісогосподарського призначення.
Як відомо, ще у квітні 2005 року Ігор Халаменда викупив в Івано-Франківської обласної профспілки працівників підприємств «Прикарпаття» базу відпочинку у лісі поблизу села Рибне Тисменицького району.
У 2012 році судом договір було визнано недійсним. Самого ж суб’єкта господарювання зобов’язали привести земельні ділянки у придатний для користування стан, а також повернути їх законному володільцю – державному підприємству, що є постійним лісокористувачем. Однак відповідач не зробив ніяких дій для демонтажу огорожі по периметру земель. У зв’язку з цим, працівники підприємства та звичайні громадяни не мали доступу туди.
Зокрема, зазначається, що 11 лютого 2020 року суд зобов’язав підприємця демонтувати огорожу за власний рахунок. Сторона захисту оскаржила це рішення. Втім колегія суддів апеляційного суду погодилась із позицією прокуратури та залишила рішення суду першої інстанції без змін, а апеляційну скаргу без задоволення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську прокуратура розпочала кримінальне проводження через підтоплення вулиць міста

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X