WestNews.com.ua

Прорвало греблю: найбільше від водної стихії постраждав Тисменицький район. ФОТО

16.05.2019, 7:27  |  Автор:   Менів Андрій

Як вже повідомляв WestNews, внаслідок випадання дуже сильних опадів у вигляді дощу 15 травня в період з 19:00 до 22:00 на території Івано-Франківської області спостерігалися підтоплення стічними водами двох адмінбудівлі, близько 330 житлових будинків з дворогосподарствами та 5 ділянок автомобільних доріг.

Зокрема, чи не найбільших збитків водна стихія завдала Тисменицькому району.

Зокрема, в селі Угринів водами місцевого потічка відбулось підтоплення 23 приватних дворогосподарств.  А в селі Ямниця водами місцевої річки Павельче прорвало захисну греблю відбувається затоплення території приватних.

Окрім того, в селі Ямниця спостерігались підтоплення близько 300 дворогосподарств з житловими будинками (висота рівня води в будівлях від 20 до 100 см.). Мешканці будівель самостійно покинули житло, працівниками пожежно-рятувальної служби за допомогою автомобілів підвищеної прохідності евакуйовані чотирьох чоловік.

Станом на 6:00 16 травня рівень води в річці стабілізувався, спостерігається тенденція до зниження рівня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грози, місцями шквали: на Прикарпатті оголосили штормове попередження

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X