WestNews.com.ua

Прощавай, зброє: прикарпатці добровільно здали понад дві сотні рушниць, пістолетів та набоїв

01.11.2018, 11:52  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

З 1 по 30 жовтня на території Івано-Франківщини поліція проводила профілактичні заходи «Місячник добровільної здачі зброї».

За цей час добровільно здали в поліцію 240 одиниць зброї. З них 156 гладкоствольних та 15 нарізних мисливських рушниць, 13 одиниць нарізної зброї армійських зразків, 26 газових пістолетів та револьвер і 50 одиниць холодної зброї.

Працівники поліції жителям регіону нагадують, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, жертвами яких нерідко стають не лише дорослі, а й діти.

Вчасно звертайтеся до поліції стосовно оформлення документів на дозвіл, зберігання та користування зброєю, а також повідомляйте про всі відомі факти незаконного зберігання, придбання, збуту або користування холодною, вогнепальною зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами і пристроями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кримінальне Прикарпаття: крадіжки, наркотики та вбивство на Коломийщині

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X