WestNews.com.ua

Просимо про будь яку допомогу! У родини з Франківська можуть відібрати дитину в Португалії. ФОТО

25.08.2019, 14:23  |  Автор:   Менів Андрій

Родина з Івано-Франківська, яка відправилася в Лісабон на конференцію, може втратити маленьку дитину через суворість португальських законів, інформує WestNews.

Про це в соцмережі повідомили друзі родини, зокрема Oksi Troyan.

«В моїх друзів сталась величезна трагедія. Прошу про допомогу – поліція забрала дитину.

Друзі поїхали на конференсію в Лісабон і все було чудово. В останній день перед відїздом чоловік поклав дитину спати і вийшов на 5 хв зустріти дружину. Прийшовши в апартаменти вони виявили, що дитина зникла. За 2 хв на крик мами зайшла поліція і повідомила, що вони забрали дитину і батьки були забрані в поліцію. Вчора відбувся суд, батьків відпустили. Але дитину два дні батьки не бачили.

Що більш стресово для дитини 5 хв вдома без батьків чи 2 сутки з незнайомими людьми в незнайомій країні і не знаючи мови…

Звичайно, виправдання нема і не можна було залишати дитину саму, але як в мами в мене крається серце, що маленька Надійка зараз сама у якісь кімнаті де за нею наглядають невідомі люди.

Так, в Лісабоні є закон, що діти не можуть до певного віку залишатись самі. Але є різниця коли діти без нагляду, не нагодовані, голі й босі… І коли на 5 хв залишили дитину, яка спала…

Сльози капають, а серце болить…я навіть не знаю як мої друзі це переживають Anastasiya Medvid та Andriy Sikora я вірю, що все вирішиться і ви пройдете це випробування.

Прошу всіх небайдужих допомоги, потрібен адвокат і ще багато всього про що я не здогадуюсь. Ось номер карти, на який можна переслати кошти: 5355175568359491

Хто може поширьте пост і затегайте людей в Лісобоні, які б могли допомогти.

П.С. Прошу не питати як так вийшло і не лити бруду на батьків, їм і так не легко. Я впевне більшість із нас залишає дитину вдома на 5хв, щоб збігати за молоком)», – йдеться у повідомленні.

“Знаю, що виправдання нам немає ніякого. Але благаю кожного про допомогу, в нас забрали дитину без права її побачити. Тепер надія лише на хорошого адвоката і на кожного з вас, хто може хоч якось помогти повернути нашу донечку”, – написала на власній сторінці в мережі Facebook матір Анастасія Медвідь.

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X