WestNews.com.ua

Протест в дії: обурені мешканці Пасічної перекрили з одну з ключових вулиць Івано-Франківська. ФОТО

16.07.2018, 12:44  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Обурені мешканці вулиць Хіміків-Тролейбусна прямують вдруге перекривати трасу “Івано-Франківськ-Львів”.

Як вже повідомляє WestNews, на зустрічі, яка відбулася в 12 годині в ЗОШ №24, не прийшов міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Натомість, завітав його перший заступник Микола Вітенко.

Втім, люди вирішили не слухати останнього і вирішили знову вдатися до радикальних дій – перекрили вулицю Галицьку: перед мостом, на переході, а також на повороті на вулицю Надрічна.

 

Причина – будівництво на земельній ділянці в районі вулиць Хіміків-Тролейбусна поруч із ЗШ №24, інформує WestNews. Люди вимагають зупинити незаконне будівництво компанії БК “Вертикаль”.

Організатори кажуть, що блокада триватиме близько години. Крім того, вони стверджують, що міська влада не звертає уваги на їхні вимоги, тому вчорашнє перекриття, 3 липня, на вулиці Целевича теж не дало ніякого результату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як і обіцяли! Активісти перекрили дорогу під Івано-Франківськом. Рух транспорту паралізовано. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

16.07.2018, 12:44  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X