WestNews.com.ua

Протести в Білорусі: Тихановська закликала до мітингів у всіх містах

14.08.2020, 14:52  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Опозиційний білоруський політик Світлана Тихановська, яка виїхала в Литву, закликає провести в усіх містах Білорусі в ці вихідні мирні мітинги, щоб зупинити насильство.

Джерело: відеозвернення Тихановської, поширене також білоруським “Радіо Свобода

“Нам потрібно зупинити насильство на вулицях білоруських міст. Я закликаю владу припинити це і піти на діалог. Я прошу всіх мерів міст 15-го і 16-го серпня виступити організаторами мирних масових зібрань у кожному місті (…). Давайте разом захистимо наш вибір. Підпишіться за те, що ви голосували за мене, Світлану Тихановську”.

За словами Тихановської, “прихильників змін у країні більшість – є документальне підтвердження цього: копії протоколів”, пише УП.

Вона заявила, що там, де виборчі комісії підрахувала голоси чесно, її підтримка склала від 60% до 70%, а у Новій Боровій – 90%.

Тихановська впевнена, що “білоруси ніколи більше не захочуть жити з попередньою владою”, а в перемогу Олександра Лукашенка “більшість не вірить”.

Політик наголосила, що завжди виступала за ненасильницький спосіб захисту вибору, а влада перетворила мирний вихід людей на вулиці на “криваву бійню” – і тепер “ситуація критична”.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X