WestNews.com.ua

Протестувальники з Прикарпаття провели цілу ніч в ОДА: чекають результатів

11.09.2018, 10:25  |  Автор:   Власенко Власта

Як уже повідомлялось, протестувальники з Косівщини та Надвірнянщини приїхали до Івано-Франківська з вимогою відремонтувати обіцяну дорогу Яблунів-Делятин.

Нагадаємо, Олег Гончарук, голова Івано-Франківської ОДА, пообіцяв додати до 40 млн гривень, які були виділені на ремонт, ще 40 млн, проте виділені тільки 20 млн. У разі невиконання умов протестувальників, вони обіцяють розпочати майдан. Також вони вимагали відставки Гончарука, адже він не виконує свої повноваження. Протестувальники написали відкритого листа до Президента України Петра Порошенка із вимогою розібратися в ситуації, вплинути на голову ОДА або звільнити як особу, «яка принижує президентську владу в регіоні».

Учора, 10 вересня, Олег Гончарук видав розпорядження на 20 мільйонів на ремонт дороги, в юридичній площині. Сьогодні, 11 вересня, голова ОДА мав відвезти постанову в Київ. Якщо Гончарук не виконає обіцянки капелан дотримається свого слова та розпочне майдан біля стін адмінбудинку.

Протестувальники провели цілу ніч в приміщенні ОДА, чергували по черзі, дехто навіть надворі.

“Очікуємо результатів, скоро їх мають оголосити. Якщо результат не буде обіцяним, то Микола Мединський дотримається свого слова,” – розповідає житель села Вижній Березів Микола.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Все що міг, я зробив: Гончарук підписав розпорядження на виділення 20 мільйонів на ремонт проблемної дороги. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X