WestNews.com.ua

Проти еко-несвідомості: у селі на Городенківщині волонтери зібрали сміття з каскаду водоспадів. ФОТО

18.10.2020, 13:34  |  Автор:   Хромей Зоряна

17 жовтня за участю місцевих активістів волонтери Гірського рятувального центру вкотре збирали сміття з каскаду водоспадів, які утворив потічок, що прямує з села Копачинців, що на Городенківщині, до Дністра.

Непридатне для переробки сміття поїде на офіційний полігон, а пластик типу “2” після прання – до майстерні EcoREactive, інформують на сторінці Гірський рятувальний центр.

“Погортайте фотографії з нашої еко-вилазки сьогодні: вода стає чистішою і прозорішою, рослини починають дихати, повітря наповнюється новими ароматами, природа оживає.

Ми розуміємо, що зараз ведемо боротьбу вже з наслідками людської еко-несвідомості. Поки що до кінця року в селі облаштуємо пункт для прийому відсортованих відходів, на початку потічка встановимо “вловлювач” сміття. А потім ще щось придумаємо”, – йдеться у дописі.

Таким чином активісти реалізовують проект “Еко-щит Дністра”, ідея якого народилася у 2019 році. Він тепер впроваджується ГО “Гірський рятувальний центр” спільно із Дністровським регіональним ландшафтним парком за Програмою підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.

Програма фінансується за кошти Державного бюджету України, отриманих на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Програми підтримки регіональної політики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Я прибрав – твоя черга 2020”: прикарпатці очисти

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X