WestNews.com.ua

Протягом року понад 90 тисяч мешканців Прикарпаття отримали субсидію

04.10.2019, 21:07  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

У січні–серпні 2019 року, 90,6 тисяч домогосподарствам призначили субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Із них у міських поселеннях – 38,6 тис. домогосподарств, у сільській місцевості – 52 тисяч.

Про це повідомляє Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

Сума призначених субсидій у січні–серпні 2019 року склала 38,5 мільйонів гривень, із неї у міських поселеннях – 15,1 млн.грн, у сільській місцевості – 23,4 млн.грн.

Крім того, у вищезазначений період, 12 тисяч домогосподарствам (з них 11,7 тис. – домогосподарства сільської місцевості) призначили субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Сума призначених субсидій цього становила 39,8 мільйонів гривень, з якої 38,9 млн.грн – для домогосподарств у сільській місцевості.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X