“Пряник, кров і врятоване життя”: франківців закликають стати донорами. ФОТО

06.03.2019, 11:15  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Івано-Франківська молодіжна громадська організація “ФРІ” спільно із Івано-Франківською обласною станцією переливання крові у середу, 6 березня, проводить акцію «Пряник, кров і врятоване життя».

Акція розпочалася о 10:00 годині і триватиме дві години в обласній станції переливання на вулиці Бандери,23, інформує WestNews.

«Ми хочемо привернути увагу жителів Івано-Франківська до проблем донорства, поширити його серед громадян та допомогти таким чином тим, хто цього потребує», – розповідають організатори.

До слова, усі, хто прийде здавати кров шостого березня, матиме змогу написати побажання для хворих дітей на пряниках. Після цього пряники віднесуть у відділення онкогематології, Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X