Публічний звіт Гончарука: основні тези виступу. ФОТОРЕПОРТАЖ

У п’ятницю, 3 березня, у залі засідань адмінбудівлі відбулася зустріч голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука із представниками громадськості краю, під час якої він відзвітував про результати роботи виконавчої гілки влади у 2016 році.

Участь у заході взяли заступники голови ОДА Марія Савка, Ігор Пасічняк, Ярослав Паранюк, Валерій Крецул, керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій та народний депутат України Михайло Довбенко.

Зокрема, присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих на шахті «Степова» на Львівщині, після чого Олег Гончарук відвітував за 2016-й рік.

Пропонуємо вашій увазі основні тези виступу та детальній фотозвіт з події від журналіста WestNews:

“Незважаючи на усю складність, яка є в державі внаслідок військової агресії на Сході, минулоріч нам вдалося залучити на ремонт основних автомагістралей майже 1 мільярд  200 мільйонів гривень, а це на 450 мільйонів більше, ніж у 2015 році, – підкреслив очільник Прикарпаття. – Загалом за два останні роки в області  відремонтовано 212 кілометрів доріг на суму більше два мільярди гривень”.

“Ми свідомо робили акцент на першочергове проведення ремонту магістральних доріг державного значення, які проходять через нашу область, з’єднуючи Івано-Франківськ із сусідніми обласними центрами, розуміючи що це дасть поштовх до розвитку інших галузей економіки”.

“У жовтні 2016 року розпочато будівництво заводу з виробництва електрокабельної продукції німецької холдингової компанії «Леоні» у місті Коломиї. Цей проект є однією з найбільших інвестицій області, завдяки якому цього року для мешканців краю буде створено близько 700 робочих місць, а в найближчі роки їх кількість має досягнути восьми тисяч”.

“Минулоріч нам вдалося завершити кілька знакових довгобудів, а саме: Центральну районну лікарню в Галичі, поліклініку в місті Коломия, загальноосвітню школу в селі Княжолука Долинського району”.

“На сьогодні утворено три опорні школи, для капітального ремонту яких з державного бюджету спрямовано більше восьми мільйонів гривень. Також закуплено 26 шкільних автобусів на суму понад 36 мільйонів гривень, – наголосив голова облдержадміністрації. – У той же час, за кошти обласного бюджету придбано 238 персональних комп’ютерів та ноутбуків, 61 комплект шкільних меблів”.

“Минулого року з державного бюджету 22 сім’ї отримали кошти для придбання житла на суму понад 12 мільйонів гривень, а ще двом учасникам АТО придбано житло вартістю більше одного мільйона  гривень”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Війна не припиняється ні на хвилину, – прикарпатські АТОвці. ФОТО.

Коментарі:

Comments are closed.