Путін відповів на запитання, чи обміняє Сенцова на Вишинського

Президент Росії Володимир Путін під час спілкування з росіянами на “прямій лінії” стверджує, що Вишинського заарештували в Україні за пряму професійну діяльність. Путін розраховує на те, що під тиском міжнародної спільноти Вишинського звільнять.

Про це повідомляє WestNews з посиланням на УНІАН.

Росія поки не думала про обмін головного редактора РІА “Новости Україна” Кирила Вишинського на українського режисера Олега Сенцова.

“Що ж стосується іншого фігуранта, пана Сенцова, адже його затримано у Криму, до речі кажучи, не за журналістську діяльність, а за підготовку терористичного акту, за підготовку вибуху, в результаті якого могли постраждати конкретні люди. Це абсолютно різні речі, різні і несумісні. Тому ми поки про це не думали”, – повідомив Путін, відповідаючи на запитання, чи розглядається можливість обміну Вишинського на Сенцова.

Президент Росії стверджує, що Вишинського затримали і заарештували в Україні за його пряму професійну діяльність, і розраховує, що його звільнять під тиском міжнародної спільноти.

“Це абсолютно безпрецедентна і абсолютно неприпустима політика сьогоднішніх українських правителів, вона має знайти відповідне відображення в реакції журналістської спільноти і міжнародних правозахисних організацій”, – сказав Путін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гурт з Рожнятова присвятив пісню політв’язневі Кремля – Олегові Сенцову. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

Загрузка...

Comments are closed.