Радянське захоплення: англієць колекціонує автомобілі СРСР

У Великобританії учитель трудового навчання Ед Хьюджес колекціонує Жигулі, Москвичі і Запорожці.

Чоловік почав колекціонувати автомобілі ще 22 роки тому. Англієць щиро вважає, що машини радянського виробництва найбільш надійні та невибагливі у користуванні. Зараз у колекції чоловіка п’ять «Лад», «Москвич», «Запорожець», «Таврія», пише WestNews з посиланням на Гроші. ua.

crop

Еду 45 років і першою його машиною став ВАЗ-2107, простіше кажучи «семірка» Жигулів. У батька колекціонера свого часу теж було три таких машини.

Запчастини для ремонту автомобілів Ед купує через інтернет. Більше того, чоловік знайшов собі друзів в Україні та Росії. Іноді англієць літає у Київ чи Москву і йде на ринок автозапчастин.

Чоловік зізнався, що його захоплює філософія інженерної думки. Ці машини, каже, розроблені для того, щоб їздити по поганих дорогах, до того ж при теплому кліматі чи по місцевості з низькими температурами. Крім того, вони зроблені так, що агрегати машини можна відремонтувати по мірі їх старіння і виходу із ладу. Через це, переконаний англічанин, термін служби радянських автомобілів може бути дуже довгим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Тротуари для автомобілів: на вулиці Шевченка водії не дають проходу пішоходам. ФОТО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.