WestNews.com.ua

Реабілітологи показали, як починає ходити боєць АТО Олег Івахнюк. ВІДЕО

19.09.2019, 8:31  |  Автор:   Менів Андрій

Команда волонтерів Revived Soldiers Ukraine дає нагоду реабілітуватися в Україні пораненим військовим України з нейротравмами в центрі Next Step Ukraine в Ірпені, що під Києвом.

Центр скопійований з центру Next Step Fitness в Лос-Анджелесі, де впродовж останіх чотирьох років проходили реабілітацію 12 паралізованих військових із України, повідомляє WestNews із посиланням на “Вікна”.

Благодійний фонд і всі волонтери висловлюють подяку жертовним донорам, за рахунок яких створено і діє центр реабілітації Next Step Ukraine. Результат — на відео:

калушанин Олег Івахнюк отримав поранення в бедро в випні 2014 року на війні на сході України в складі батальйону «Донбас». За п’ять років український підхід до медицини посадив Олега у візок з паралізацєю нижніх кінцівок.

Команда реабілітологів у складі Андрія Пенцака та Миколи Свища щодня докладають зусиль щоб вертикалізувати Олега і він почав ходити.

Сьогодні Олег перебуває в інвалідному візку, не може встати на ноги і практично паралізований від пояса. Що сталося за 5 років з військовим? Більш ніж 20 операцій в Україні, лікування в Іспанії, інвалідний візок і реабілітація, яка мало що допомагала в Україні.

Для когось ходити — це мрія і привілегія. Просто пам’ятайте про це, просять волонтери.

Усі, хто хоче долучитися і допомогти пораненим військовим України, можуть отримати інформацію на наступних сайтах: www.rsukraine.org — в США; www.rsukraine.org.ua — в Україні.

Довідка:

Олег Івахнюк 17 липня 2014 року в складі батальйону «Донбас» разом із побратимами брав участь у боях біля міста Попасна Луганської області. Олег отримав поранення трьома кулями в ліву ногу, переніс кільканадцять операцій. Має вогнепальне наскрізне й сліпе кульове та осколкове поранення медіальної поверхні частини лівого стегна, перелом лівої стегнової кістки.

Загалом Олег Івахнюк переніс 22 операції і зараз проходить тривалу і виснажливу реабілітацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після важкої хвороби помер учасник АТО Віктор Трачук. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X