“Реформа поліції – провалилась!” – мер Івано-Франківська Руслан Марцінків

06.11.2018, 20:49  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

На своїй сторінці у соціальній мережі міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів, що думає про реформу поліції.

Мер проаналізував роботу патрульних та нацполіції та зробив висновок, що все залишилося незмінним. Крім того, Руслан Марцінків зазначив, що підтримує реформу в її задумі, але не реалізацію.

“Як політик я маю свою думку щодо реформи поліції: вона провалилась! Якщо спочатку Франківськ патрулювало 18 екіпажів, то зараз скільки – 5-6?! Система не змінилась, все лишилось, як було. Для мене показник такий: має закриватись гральний бізнес, наливайки, незаконні обмінники, вестись боротьба з наркобізнесом. Тобто звертатись увага на те, що турбує людей”, – переконаний мер.

Мер стверджує, що розмір зарплати поліцейського – це теж свідчення того, що реформа провалилась.

“Якщо вони не можуть забезпечити свою сім’ю, значить це неправильно. Кожен розуміє, в якому сенсі це говорю. Реформа повинна починатись з того, що головного поліцейського має обирати громада на прямих виборах. Тоді буде й відповідальність перед людьми!” – додає він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Метеоролог Марцінків”: От подивимось, чи справдиться мій сніговий прогноз

06.11.2018, 20:49  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X