WestNews.com.ua

Рекомендації для вступників, які не можуть зареєструвати електронний кабінет, через помилки у документах

05.08.2020, 11:59  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Деякі вступники не можуть зареєструвати електронний кабінет через помилки у документах про повну загальну середню освіту. Однак робити дублікати не потрібно, є інший вихід.

Про це інформує WestNews з посиланням на Івано-Франківську ОДА.
Насамперед необхідно звернутись до сервісу підтримки електронних кабінетів вступників (забезпечується технічним адміністратором ЄДЕБО ДП «Інфоресурс»), надіславши на електронну пошту ez@inforesurs.gov.ua відповідного електронного листа.

Листи мають містити:

  • Тему «Помилка при реєстрації П3.3.1» – при помилці “П3.3.1 Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності в даті народження, вказаними в документі про ПЗСО та сертифікаті ЗНО”;
  • Тему «Помилка при реєстрації П3.3.2» – при помилці “П3.3.2 Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності в ПІБ, вказаними в документі про ПЗСО та сертифікаті ЗНО”.

До листа необхідно додати: сканкопії (фото) свідоцтва/атестата про ПЗСО (з ПІБ, серією, номером, датою видачі), сертифіката (з ПІБ, номером, піном, роком видачі), паспорта (з ПІБ, серією, номером, датою видачі, терміном дії (для ID-паспорта), скріншоти з помилкою.

У разі виявлення вказаних вище помилок, їхнє тимчасове виправлення здійснює ДП «Інфоресурс» без необхідності негайної заміни документа (виготовлення дубліката) – це дасть можливість вступникам спокійно подати електронні заяви.

Однак виготовлення дублікатів повинно бути здійснено не пізніше від 1 листопада 2020 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Незабаром новий навчальний рік: які щеплення потрібно мати дошкільникам та школярам. ІНФОГРАФІКА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X