WestNews.com.ua

Релігійне протистояння: на Прикарпатті прибічники Московського патріархату проти переходу до ПЦУ

14.01.2019, 22:26  |  Автор:   Власенко Власта

Як раніше повідомлялось, значна частина релігійної громади Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) села Похівка перейшла до ПЦУ.

Однак настоятель місцевого храму та деякі віряни заявили про незгоду з цими діями, пише WestNews з посиланням на “Галку”.

Нова релігійна громада запросила на 14 січня у село Архимандрита ПЦУ Феогноста Бодоряка, аби відслужити у Свято-Михайлівському храмі службу Божу. Однак вранці перед воротами на подвір’я церкви виник “живий щит” з прибічників УПЦ Московського патріархату. Для цього використовували і неповнолітніх.

Депутат обласної ради Святослав Никорович розповів, що місцеві зняли браму з воріт, аби зайти на подвір’я. Однак, щоб не провокувати силове протистояння, сторони домовилися тимчасово опломбувати церкву і у середу спробувати домовитися про почергове використання храму. На місці цілодобово чергують представники УПЦ МП, ПЦУ та поліції.

Фото: Святослав Никорович

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті катедральний собор УПЦ МП перейшов до ПЦУ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X