Релігійний конфлікт у Богородчанах: прихильники ПЦУ зібрались на мітинг під стінами районної ради. ВІДЕО

06.02.2019, 12:45  |  Автор:   Власенко Власта

Як раніше повідомляв WestNews, у Богородчанах виник релігійний конфлікт через перехід храму Святих апостолів Петра і Павла до Православної церкви України.

Мова йде про Домініканський костел. Сьогодні, 6 лютого, люди зібрались на мітинг під стінами районної ради.

Архімандрит Феогност, настоятель храму, розповідає, що конфлікт між прихильниками ПЦУ і Московського патріархату залишається невирішеним. Люди зібрались, аби відстоювати свої права і перехід храму до Православної церкви України. Минулої неділі вони проголосували за перехід до ПЦУ, проте меншість парафіян були проти цього. Настоятель храму також зазначає, що не знає нічого про те, що невідомі проникнули в костел учора.

Під стінами районної ради зібрались близько 50 людей. Небайдужа громада вимагає повернення приміщення Домініканського костелу, щоб вести богослужіння у Православній церкві України. У разі, якщо мітинг не дасть очікуваного результату, активісти обіцяють звертатись в обласну раду та держадміністрацію.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що громада УПЦ МП храму в Богородчанах перейшла до ПЦУ – “за” проголосувало більше 100 осіб. Проте Московський патріархат заперечує перехід громади Богородчан до Православної церкви України. Натомість, вчора, 5 лютого, стало відомо, в храмі зірвали пломбу, який був опечатаний – проводилась інвентаризація церковного майна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири коломийські священики Московського патріархату перейшли до УПЦ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X