Ремонт калуського мосту через річку Дністер знову відновлено. ФОТО

11.09.2019, 22:52  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

На автомобільній дорозі державного значення Т-09-10 Бурштин–Калуш у селі Сівка Войнилівська, що у Калуському районі, відновили спорудження мосту через річку Дністер.

Фахівці підрядного будівництва здійснюють демонтаж балок, встановлених на початку будівництва, розпочатого в 2006 році. Відтоді змінилися будівельні норми, збільшився трафік руху та вага автотранспорту. Ці балки не відповідають нинішнім нормативам за пропускною спроможністю: навантаження, яке вони здатні витримати, недостатнє, інформує Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Будуть змонтовані нові балки, розраховані на навантаження типу А-13. Демонтовані балки використають на бокові прогони.

Загалом буде змонтовано 6 залізобетонних прогонів по 18 метрів та 4 залізобетонні по 33 метри. Під час будівництва використають сучасні матеріали і технології, а зокрема безпосереднє армування захисного шару бетону навколо арматури, герметизацію швів, захист конструкцій від корозії. Це забезпечить конструкції мосту належну якість та надійність.

Загальна довжина мосту – 240 метрів. Передбачено влаштувати дві смуги для руху автотранспорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Мешканці Коновальця хочуть перекрити дорогу: завтра вимагатимуть ремонт“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X