WestNews.com.ua

Рейтинг довіри: скільки відсотків українців підтримують Зеленського та Шмигаля

18.05.2020, 10:28  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як показують результати опитування, проведеного соцгрупою “Рейтинг”, рейтинг довіри серед політиків очолює Володимир Зеленський. Главі держави довіряють 57% громадян, не довіряють – 37%.

Більше третини опитаних не змогли оцінити свій рівень довіри до політиків Дмитра Разумкова та Дениса Шмигаля. Загалом Разумкову довіряють 25%, не довіряють – 33%, чинному прем’єру довіряють лише 14%, а 39% – не довіряють, пише УНІАН.

До усіх інших політиків помітно переважає недовіра, при цьому Юрію Бойку довіряють 25%, не довіряють – 57%, Святославу Вакарчуку – 24% і 61% відповідно, Юлії Тимошенко – 22% і 72%, Петру Порошенку – 20% і 76%.

Згідно з результатами опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова, більшість українців висловлюють недовіру до парламенту, уряду, правоохоронців, Міністерства охорони здоров’я і Національного банку України.

Рейтинг

Рейтинг

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Нормальні країни не вивозять маски на порозі пандемії”, – Уляна Супрун розкритикувала коментарі Зеленського про медицину в Україні

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X