WestNews.com.ua

Результати невтішні: у Франківську всіх охочих перевіряли на меланому. ФОТО

12.05.2019, 20:25  |  Автор:   Власенко Власта

Протягом 9–11 травня в Івано-Франківську в білих наметах з написом “Перевір родимку!” спільно фахівці клініки “БРАСС.

Здорова шкіра” та міських поліклінік проводили огляди мешканців Івано-Франківська з метою виявлення захворювань шкіри, з яких найбільш небезпечною є меланома, інформує WestNews з посиланням на “Курс”.

За три дні роботи на Стометрівці до лікарів-дерматологів та онкологів звернулось і оглянуто 1410 осіб, у 10 осіб запідозрено меланому, у 30 осіб – запідозрено базаліому (рак шкіри).

Окрім того, за три дні було оглянуто 435 осіб лікарями-дерматологами. Виявлено псоріаз у 26 осіб, червоний плоский лишай – у 3 осіб, екзему – у 28 осіб, оніхомікоз – у 9 осіб, грибкові ураження шкіри – в 11 осіб, кератому – у 120 осіб, атопічний дерматит – у 13 осіб. У випадках, коли була потреба встановити точний діагноз, відвідувачів скеровано в лабораторії або в обласний дерматовенерологічний диспансер. Всім іншим були надані рекомендації щодо подальшого лікування.

З наступного тижня лікарі клініки “БРАСС. Здорова шкіра” та міських поліклінік продовжуватимуть огляди вчителів і школярів міста та студентів і викладачів ВНЗ міста на предмет захворювань шкіри.

Управління охорони здоров’я міської ради закликає мешканців Івано-Франківська свідомо і відповідально ставитися до свого здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як у Івано-Франківську попереджують рак шкіри

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X