РФ через FaceApp може шпигувати за користувачами – ЗМІ

18.07.2019, 10:54  |  Автор:   Менів Андрій

Популярний останнім часом додаток FaceApp, що додає до обличчя +30 років, може порушувати конфіденційність користувачів.

Про це повідомляє ТСН із посиланням на NewYork Post.

Нині, розроблений російською компанією додаток FaceApp, є одним з найбільш завантажуваних у світі. Проте іноземні експерти попереджають, що використання фоторедактору може призвезти до розголошення персональної інформації.

Оскільки у своїй політиці конфіденційності компанія зазначає, що не гарантує безпеку даних.

Зокрема, додаток збирає дані про фото та інші матеріали, сайти, які відвідує користувач, встановлені додатки, різну технічну інформацію з пристрою, IP-адресу, тип браузера, ідентифікатор пристрою.

Крім того, фото, яке завантажується для подальшого фотошопу, обробляється на хмарі, а не на смартфоні, відтак куди далі воно може потрапити – невідомо. У виданні пояснюють, що обличчя користувачів можуть використовувати для комерційних цілей, а також для тренування нейромереж, налаштування реклами і т.д.

 Один з експертів наголошує, якщо ви вважаєте, що за вами можуть цілеспрямовано шпигувати російські спецслужби, або ж принципово не хочете відправляти до Росії жодних своїх даних – краще уникати подібних сервісів і додатків.

Як відомо, останнім часом серед користувачів соціальних мереж нечуваної популярності набирає додаток FaceApp, який кардинально змінює обличчя людей. Зокрема, редактор “зістарює” та “омолоджує” обличчя, а також дозволяє змінювати стать, приміряти бороду та різні зачіски.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Набувший популярності “FaceApp” виявився дітищем російської компанії, яка збирає дані для розпізнавання облич

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X