WestNews.com.ua

Риболовля на дорогах: неординарна акція протесту через ями на автошляхах

25.06.2019, 11:43  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В понеділок, 24 червня, в селі Луча, що знаходиться на відрізку дороги Яблунів-Делятин люди влаштували своєрідну акцію протесту – риболовлю в ямах на дорозі.

Організатори акції кажуть, що завдяки гарній роботі УКРАВТОДОРУ та фірм підрядників, які зобов’язались робити капітальний ремонт дороги, місце для зериболовлі вибрати було дуже легко.

“Близько 6 км. дороги складаються з невеличких басейнів, ставочків та кратерів. З часом появляться озера і можна буде провести чемпіонат світу з ЗЕриболовлі. Проте, можна спробувати виправити цю ситуацію. Запрошуємо всіх не байдужих та ЗМІ приєднатись до турніру з #Зериболовлі і 25 червня о 12:00. (с. Люча біля моста). З собою візьміть: вудочку, дощовик. стілець та гарний настрій, і як там тепер кажуть зробимо то разом”, – пише ‎Taras Kovtok

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті відремонтують скандальну дорогу за бюджетні гроші. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X