WestNews.com.ua

Рибоохоронний патруль витягнув з міського озера 40 метрів сітки. ФОТО

11.07.2020, 15:23  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Вчора, 10 липня, на міському озері міста Івано-Франківська у ході здійснення рибоохоронного рейду Івано-Франківськими рибпатрульними близько 22 години виявлене та вилучене безгосподарське сіткоснастеве знаряддя лову – ліскову сітку довжиною 40 метрів, висота 1,2 м (вічко 30 мм).

В сітці виявлена в живому стані та негайно випущена в природне середовище існування така риба: лящ – 32 екз., краснопірка – 13 екз., плітка – 7 екз., чим рибпатрульним вдалося запобігти збиткам рибному господарству на суму 6919 грн, інформують на сторінці.

Складено акт виявлення та вилучення безгосподарського майна.

“Якщо Ви стали свідками порушень Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту риби та інших водних ресурсів – телефонуйте на «гарячу лінію» Івано-Франківського рибоохоронного патруля: (097) 392-72-80”, – інформцє рибоохоронний патруль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ блокувала незаконний видобуток нафти з державної свердловини на Івано-Франківщині. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X