WestNews.com.ua

Річниця смерті Кузьми Скрябіна: мудрі та смішні висловлювання музиканта

02.02.2019, 11:39  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

2 лютого 2019 року виповнюється чотири роки з дня смерті лідера гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка.

Аварія, у якій загинув музикант, сталася в 2015. Автомобіль артиста зіткнувся з молоковозом в Дніпропетровській області. Як повідомила поліція, машина Кузьми виїхала на зустрічну смугу на заокругленій ділянці дороги, в результаті чого і сталося зіткнення.

До річниці смерті Кузьми згадаємо найкращі цитати, які він говорив у різні періоди свого життя.

1. Він не хотів брехати, а тим більше – говорити правду…

2. Українці вибирають такого, що спочатку з вазеліном, а потім уже без вазеліна, щоб пожошче. Такий собі садомазохізм в генах…

3. Політики — люди з інакшої планети, вони закони придумують для нас, щоб нас, як отару, тримати в якомусь периметрі.

4. Хамство — це кал, який виходить через рот!

5. Краще висушити одну дитячу сльозу, ніж пролити ріки крові.

6. Змінюйте світ на краще, піклуйтеся про нього, тому що ви в ньому живете!

7. Що більше хочеш від життя – тим менше воно хоче тобі дати.

8. Я не знаю визначення опорів, опір є або його нема. Потрібно чинити опір, якщо тебе хочуть злизати, стерти з твоєї землі.

9. Невідомий вірус безпідставної брехні жив в мені до тридцяти п’яти років і не пропускав жодного сприятливого моменту, щоб ним скористатися. Важко і дорого платив я за користування цим злом, але перемогти його не міг.

10. П’ятий раз поспіль ми щось думаємо, малюємо у своїй голові, приходить черговий чувак і все, що він говорить по телевізору, можна перекласти трьома-чотирма словами, самі знаєте, якими.

11.  Google помер після питання: «Де в Перемишлянах знайти повію-негритоску?».

12. Найголовніше – не срати тим, хто навколо тебе.

13. Якби нинішній Кузьма побачив тодішнього Кузьму, сказав би: “Хлопець, стисни зуби. Через двадцять років все буде – зашибісь!”

14. Кожен мужик хоч куди-небудь, але влізе. І завжди знайде відмазку! Типу: мужик зраджує тілом, а жінка душею. Це не так! Все зраджують абсолютно однаково. Треба стримувати себе, скільки є сил. Перш ніж зробити це, стань перед дзеркалом і запитай себе, ось так по-чоловічому: «Навіщо воно мені треба?» Якщо від цього залежить твоє щастя з людиною, з якою тобі цікаво сто років … Я все це вдома отримую. Навіть краще, ніж це може бути на стороні. Я такий же чоловік, як і всі. Я прекрасно знаю всі ці моменти. І не треба вважати мене дідуганом, тому що мені не хочеться цього робити. Я просто знаю: мені не треба цього робити. Я знаю, що прийду додому, і зі своєю дружиною мені буде набагато крутіше!

15. З нашої українською душею ми часто пускаємо людей в сім’ю. Цього робити не можна. І тому я створив таку дипломатичну лінію, за яку чужим не можна. Тому що ніколи чужий не зможе без роздумів пожертвувати всім для тебе. Це може зробити тільки сім’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гурт “Скрябін” представив невидану пісню голосом Кузьми

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X