WestNews.com.ua

«Рік буде дуже важкий», – Марцінків про бюджет-2019

18.12.2018, 10:23  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У вівторок, 18 грудня, відбулася прес-конференція щодо проекту бюджету міста Івано-Франківська на 2019 рік, інформує WestNews.

«Ми скликали прес-конференцію з нагоди ухвалення бюджету міста Івано-Франківська. Було майже 100 питань, тому ми прийняли рішення зробити окрему зустріч», – розпочав міський голова Руслан Марцінків.

«Рік буде дуже важкий, рік виборчій. І зазвичай, при будь-який владі, завжди в цей рік є сутужно із коштами місцевих громад. І тому проблема для міста буде значна. Цього року, слава Богу, ми якось тримали руку на пульсі. Але наші бюджетні установи отримали заробітню плату», – наголосив мер.

«Бюджет 2019 року є традиційний і навіть класичний. Рік буде дуже напружений. Виділено аж півтора мільйони на освіту на інклюзивні класи. З негативів – збільшився реверс, 75 мільйони. Крім того, ставка акцизу залишилася незмінною. Крім того, місто самотужки витягло 25 мільйонів на нову українську школу», – наголосила заступник міського голови, керівник фінуправління Вікторія Сусаніна.

«На пільги в нас передбачено наступного року 25 мільйонів. Щодо бюджету розвитку. Джерелом покриття ми взяли запозичення – 500 мільйонів гривень. Ми його взяли на великі інфраструктурні об’єкти, такі як закупівлю автобусів та будівництво мосту», – наголосила Сусаніна.

«Ми взяли на себе зобов’язання і фінансування басейну в ФОЦі, 5 мільйонів. Крім того, враховані всі перехідні об’єкти, які, нажаль, нам не вдасться доробити чи закінчити», – додала вона.

Нагадаємо, 14 грудня, відбулося засідання 22 сесії Івано-Франківської міської ради. Зокрема, під час засідання розглянули питання Про місцевий бюджет на 2019 рік. Вікторія Сусаніна, голова фінансового департаменту міської ради, повідомила, що бюджет на наступний рік формуватиметься традиційно, як і минулі два роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У грудні в грошовому обігу України з’являться нові монети

18.12.2018, 10:23  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X