Ринг – так ринг: Насалик запропонував топ-менеджеру «Нафтогазу» бій без правил

25.06.2019, 13:37  |  Автор:   Новак Оля

Раніше Фаворов запропонував міністру енергетики Насалику зустрітися на рингу в Одесі. Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик погодився на пропозицію керівника газового інтегрованого бізнесу компанії «Нафтогаз України» Андрія Фаворова вирішити спірні питання на боксерському рингу, повідомляє WestNews, посилаючись на УНІАН.

«Шановний Андрій Фаворов, я готовий зустрітися з вами на рингу. Але давайте будемо чоловіками! Залиште свої білі комірці для інституту “благородних дєвіц”. Викликаю вас на «чоловічу розмову» – бій без правил. Ви ж чоловік, як пишуть ваші прихильники в коментарях, тому у вас досить тестостерону», – написав міністр.

«З місцем і часом визначимося. Чекаю вашої відповіді протягом 48 годин», – додав він.

При цьому Насалик запропонував попередньо визначити, за що один одного бити.

«По-перше, несете ви повну відповідальність за роботу «Укргазвидобування» з кінця 2016 року по лютий 2019 року і, зокрема, утилізацію тих 40 млрд грн, які ви здерли за допомогою тарифів на газ під виглядом збільшення видобутку газу? По-друге, відстояли ви свою честь після звинувачення вас у корупції вашим колегою Юрієм Вітренком? Адже за честь (можна) битися лише з людиною, яка так само має честь», – написав міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже всі заступники міністра з Прикарпаття Насалика заробили в квітні більше, ніж він сам

25.06.2019, 13:37  |  Автор:   Новак Оля

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X