WestNews.com.ua

Рішення суду, який визнав прикарпатця невинним, є незаконним

16.04.2019, 11:15  |  Автор:   Власенко Власта

На Прикарпатті за апеляцією прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок та повернув справу на новий розгляд, інформує WestNews.

Ухвалою Івано-Франківського апеляційного суду за апеляцією прокурора Долинського відділу Калуської місцевої прокуратури скасовано незаконний  виправдувальний вирок  Болехівського міського суду.

Зокрема, вироком Болехівського міського суду визнано невинуватим та виправдано 40-річного місцевого жителя, обвинуваченого за ч. 2 ст. 307 КК України.

Як було встановлено органом досудового розслідування, обвинувачений незаконно придбав, зберігав з метою збуту, збував особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено, – макову соломку у великих розмірах (загальною кількістю в перерахунку на суху речовину більше 730 г).

Наразі прокурором у суді апеляційної інстанції доведено, що рішення суду першої інстанції є незаконним, у зв’язку з чим скасоване Івано-Франківським апеляційним судом, а кримінальне провадження скеровано на новий судовий розгляд.

До слова, адвокат підозрюваного у вбивстві студентки подав заяву про відвід суддів, а потім – відкликав її.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На волі: Савченко і Рубана випустили з-під варти у залі суду

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X