Рішення з абсурдністю: політичний оглядач висловився про нову посаду екс-начальника франківських патрульних

Як відомо Дмитро Міхалець більше не виконує обов’язків начальника патрульної поліції, а пішов на підвищення у свою рідну Хмельницьку область.

Проте така новина до вподоби не всім. Так Олександр Волков, політичний оглядач, висловив своє невдоволення щодо цього, інформує WestNews.

“У відреформовуваній поліції  чергове кадрове рішення, яке вражає своєю абсурдністю. Заступником начальника обласного управління поліції Хмельницького був призначений начальник патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець. Знову лейтенанта призначили на посаду старшого начальника складу, але на це вже можна не звертати жодної уваги”, – розповідає оглядач.

Свою позицію Волков аргументував низкою кримінальних справ, які порушені проти Дмитра Міхальця. Тож, він наводить приклад того, що зараз поліцейський має статус підозрюваного у кримінальному проваджені, щодо незаконного застосування фізичної сили до інваліда, який є учасником АТО. Другим аргументом є те, що Дмитра мали б звільнити, бо його підопічні скоїли ДТП у стані алкогольного сп’яніння. Третім аргументом, за словами Волкова, є незадекларована квартира, в якій проживає Міхалець, та автомобіль з “лівими” номерами. Четвертий аргумент – Дмитро фігурант у ще одній справі про побиття журналіста каналу 2+2.

“Однак все вище викладене не стало перешкодою для призначення Міхальця на посаду заступника начальника облуправління поліції, як і те, що раніше на подібні посади призначили людей з великим досвідом роботи в правоохоронних органах, а не селфікопів, які працювали в поліції два роки.

Підводячи підсумок, необхідно констатувати, що все, що відбувається в МВС після початку так званої реформи – це якась колективна шизофренія. По-іншому, те що відбувається, пояснити не можна”, – підсумував Олександр Волков.

Також слід додати, що Дмитро Міхалець – уродженець Хмельницької області. Не так давно національну поліцію на рідній йому Хмельниччині очолив прикарпатець Василь ВіконськийМіхалець тепло привітав колегу з підвищенням на посаді. Тоді ширилися чутки, що місце Віконського на Прикарпатті займе сам Міхалець, але вони не підтвердилися.

Пізніше першим заступником начальника ГУ НП в Івано-Франківській області став прикарпатець Олег Йосипів, котрий раніше очолював патрульну поліцію Чернівців. Сам же Міхалець до того, як стати керівником франківських патрульних, працював у поліції в Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гордий, що моя рідна Хмельницька область отримала гідного очільника поліції, – Міхалець

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.