WestNews.com.ua

Рівно рік тому в Івано-Франківську запустили новий комунальний транспорт

10.05.2019, 15:00  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 10 травня, виповнюється рік, як у Івано-Франківську запустили комунальні автобуси. За цей час комунальний транспорт міста перевіз 2,4 млн людей.

 

Рівно рік тому в нашому місті презентували перші шість низькопідлогових автобусів КП «Електроавтотранс» за маршрутом №27.

За словами керівника КП «Електроавтотранс» Віталія Голутяка, найбільше пасажирів було у квітні цього року – 625 000 людей. І, як каже Голутяк, найбільш завантаженим станом на квітень є маршрут №27, а найменш завантажений – № 49. Зараз містом курсують 42 автобуси – 30 «Богданів» і 12 турецьких Guleryuz cobra.

А 6 травня презентували вже п’ятий комунальний маршрут – №40К, що з’єднав Каскад і БАМ.

У робочі дні у пікові години на маршруті №40К працюватимуть вісім великогабаритних автобусів. Рух розпочинається з кільця на Каскаді, далі через вулицю Стуса, «Арсен», Миру, вокзал, а потім – через Чорновола, попри стадіон «Рух» і на АС-3.

Крім того, по Франківську курсують ще чотири маршрути: 41К (Каскад – Онкодиспансер), 27 (Каскад – Пулюя), 49 (АС-4 – Набережна) і 55 (АС-2 – Крихівці).

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ОГОЛОСИЛИ КОНКУРС НА ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

10.05.2019, 15:00  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X