WestNews.com.ua

“Риють траншеї та стягують техніку: окупанти знову порушили перемир’я”: штаб ООС

09.09.2020, 15:16  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Окупанти на Донбасі порушують перемир’я: розміщують заборонене озброєння поблизу лінії розмежування, зміцнюють оборонні позиції і встановлюють мінні загородження.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

Безпілотник ОБСЄ зафіксував три міномети “Сані” 120 мм поблизу Веселої Гори і дві гаубиці “Жаба” 122 мм поблизу Богданівки в Луганській області.

Також біля Григорівки Донецької області бойовики обладнали траншею близько 170 м і оборонні позиції. Продовжують обладнувати траншеї біля Калиново-Борщуватого в Луганській області і біля села Пикузи Донецької області.

Поблизу села Весела Гора зафіксовано чотири протитанкові міни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Спочивай із миром”: побратими та вчителька поділилися спогадами про загиблого прикарпатця Тараса Кубійовича

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X