WestNews.com.ua

“Різдва не буде”: коли українці відзначатимуть найважливіше зимове свято

20.11.2019, 10:17  |  Автор:   Хромей Зоряна

Нещодавно з’явилася інформація про те, що офіційне святкування Різдва в Україні можуть перенести з 7 січня на 25 грудня.

Про це стало відомо з інтерв’ю Митрополита Православної церкви України Єпіфанія, повідомляє WestNews з посиланням на “Український простір Прикарпаття“.

Він заявив про те, що українці можуть святкувати Різдво 25 грудня як це прийнято за григоріанським календарем.

Однак офіційно таке святкування потрібно вводити виключно за згодою українців і тоді, коли віруючі будуть до цього готові. За словами Єпіфанія, більшість православних все ж святкують Різдво Христове за новим календарем, і є ймовірність того, що і українці незабаром також “перенесуть” свято. Єпіфаній зазначив, що для того, щоб відзначати Різдво не в звичний день 7 січня, а 25 грудня можуть знадобитися роки, однак церква і, головне, Господь готові чекати.

Глава ПЦУ також додав, що в сьогоднішніх важких умовах війни на Донбасі необхідно особливу увагу приділити молитвам за українських солдатів. Також всі віруючі повинні підтримувати словами молитов жителів окупованих територій. Адже на думку Єпіфанія, обставини, що склалися (війна і окупація -ред.) – це виклик для кожної християнської душі, тому віруючі сьогодні як ніколи повинні бути згуртованими і вірити в Господа-Спасителя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20 листопада: свята, іменини, прикмети, традиції, факти, день в історії

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X