Різдво у Карпатах: Порошенко таки гостював на Прикарпатті

Президент України Петро Порошенко провів вихідний день 25 грудня, коли святкують католицьке Різдво, у своїй резиденції в селі Гута Богородчанського району Івано-Франківської області.

Про це повідомляє WestNews із посиланням на “Страна.uа“.

За неофіційною інформацією, український глава держави прибув у президентську резиденцію ще в суботу, 23 грудня, а вже 25 грудня до нього приєдналися високопоставлені гості.

«Разом з Пертом Порошенком католицьке Різдво святкували спікер Верховної Ради Андрій Парубій (за віросповіданням греко-католик), секретар РНБО Олександр Турчинов (баптист) та генеральний прокурор Юрій Луценко (православний)», – пише видання.

До слова, що резиденція “Синьогора” в Гуті вважається однією з найрозкішніших мисливських держрезиденцій. Знаходиться біля села Гута Богородчанського району Івано-Франківської області в гірському масиві Горгани і займає площу 10866 га.

На території резиденції розташовані гостьові котеджі, зимовий сад, вертолітний майданчик, мисливські вишки, лижна траса з підйомником, невеликий зоопарк з ведмедями, вольєри, ставки і багато іншого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Шоколадний реально мозгами поїхав”, або Прикарпаттям “летить” кортеж Порошенка

Загрузка...

Comments are closed.