WestNews.com.ua

Робота кипить: як відбуваються поточні ремонти в закладах охорони здоров’я Івано-Франківська

18.06.2019, 9:14  |  Автор:   Менів Андрій

У вівторок, 18 червня, відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про поточний ремонт у закладах охорони здоров’я, інформує WestNews.

Про хід робіт розповіла Марія Бойко – начальник управління охорони здоров’я.

МДКЛ – облаштовано катамнестичний кабінет де лікарі працюють з дітьми з 1-го місяця, які мають вади центральної нервової системи. Так само приймальне відділення забезпечене меблями. Проводиться ремонт в педіатрично-соматичному відділенні №2. Цього року відкрито клініко-діагностичної лабораторії, яка працює в цілодобовому режимі.

Міська лікарня №1.  тривають ремонти травматологічного відділення, а також палати для тримання затриманих осіб. В першому хірургічному відділення власними силами проводяться ремонти. Закінчена лабораторія.

Міський клінічний пренатальний центр. В підвалі частково поміняні двері та освітлення. Відремонтовано відділення інтенсивно терапії для новонароджених. Також проводяться ремонтні роботи в приймальних покоях, тобто всі приміщення оновлюються, так само як і санвузли.

Жіноча консультація №1 – перебуває в аварійному стані після дощів, осипалася штукатурка. Кілька приміщень затопило. Тому просили би додаткові кошти виділити.

ЦМКЛ – зроблено ремонт вентиляцій, замінено вікон в травматичному відділенні №2, проведено з початку року ремонт теплотраси. Окрім того, в підвалі йде намокання стін, тому вони були оброблені спеціальними засобами, також власними силами. Практично завершення ремонт урологічного відділення. На закінчені – ремонт травматологічного відділення.

МП №5 – відкрито хірургічний кабінет, де можна проводити амбулаторні операції. Окрім того,відкрити рентген-кабінет. Окрім того, поміняна електропроводка, адже приміщення є старим, ще за австрійських часів. В поліклініці також облаштована мийна та вхід до поліклініки.

МДП – проведено комплексні роботи в коридорах із заміною вікон.

Нагадаємо, стали відомі результати проекту “Місяць здоров‘я” в Івано-Франківську.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оголошено тендер на ремонт однієї з найгірших вулиць Івано-Франківська

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X