Робота за кордоном: Польща вводить платний дозвіл на сезонні роботи

З січня 2018 року у Польщі зміняться правила працевлаштування іноземців – зокрема, безкоштовну декларацію про намір працевлаштувати не поляка замінять на платні дозволи на сезонні роботи.

Про це “Польському радіо” розповіла директор Повітового управління праці у місті Ґруєць Мажанна Скочек.

Вона зазначила, що процедурою сезонних робіт охоплять туристичну та гастрономічну галузі, а також рільництво та садівництво.

“Ці дозволи на сезонну працю будуть двох видів: два етапи надання дозволів стосуватимуться іноземців, які перебувають поза кордонами Польщі, а один етап – іноземців, які вже перебувають на терені Польщі і мають дозвіл на легальне перебування на підставі іншій, ніж сезонні роботи”, – пояснила Скочек.

Так для іноземців, які перебувають за межами Польщі, роботодавець буде складати заяву про надання дозволу на сезонні роботи, і на підставі цього дозволу іноземець зможе відкрити візу до Польщі, інформує WestNews із посиланням на “24 канал”.

В той же час, іноземці, які мають біометричні паспорти, зможуть в’їхати з таким дозволом до Польщі без необхідності відкриття візи.

Після прибуття в Польщу роботодавець повинен зареєструвати іноземного працівника в управлінні праці.

Нагадаємо, не так давно польська поліція затримала українця, який приїхав у Польщу на заробітки. Чловіка звинувачують у порграбуванні та жорстокому вбивстві місцевого мешканця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці їдуть на заробітки за кордон переважно на постійну роботу

Загрузка...

Comments are closed.