WestNews.com.ua

Родина уродженки Прикарпаття, відомої діячки української діаспори, Анни Кісіль, заснувала благодійний фонд на її честь

21.11.2020, 15:32  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як писав WestNews, 16 листопада, після року боротьби з тяжкою недугою, відійшла у вічність голова Світової федерації українських жіночих організацій та віцепрезидентка Світового конгресу українців Анна Кісіль. А сьогодні, у її пам’ять родина уродженки Яремче оголосила про створення в Канаді благодійного фонду.

Про це повідомляється в заяві на Фейсбук-сторінці організації Fourth Wave Canada/ МОУГ «Четверта хвиля», яку Кісіль очолювала упродовж 2005-2016 рр., пише WestNews.

«19 листопада 2020 року, в день 60-літнього ювілею з дня народження світлої пам’яті пані Анни Кісіль, родина пані Анни спільно з Міжнародною організацією українських громад “Четверта Хвиля” повідомляємо про заснування Благодійного фонду імені Анни Кісіль “Anna Kisil Foundation”», – йдеться у заяві.

Зазначається, що про напрямки діяльності фонду буде повідомлено згодом.

«Ми добре знаємо Анну Кісіль за її довголітню щиру і віддану працю для добра України і всього світового українства, а зокрема в команді СКУ, до якої вона приєдналася в 2008 р. як голова Світової ради культури, а з 2018 р., з обранням головою Світової федерації українських жіночих організацій, продовжила свою діяльність як друга заступниця президента СКУ. До свої останніх днів Анна Кісіль вболівала за українські справи та, попри тяжкий фізичний стан, долучалася до громадських справ. Смерть Анни Кісіль є болючою і непоправною втратою для всіх нас та для численних українців з усього світу, до кого торкалося її велике, добре та чуйне українське серце», – зазначили в Світовому конґресі українців.

До слова, у жовтні 2020 року посол України в Канаді Андрій Шевченко вручив Кісіль Хрест Івана Мазепи – державну нагороду України – відзнаку Президента України. Це відбулося на річних загальних зборах Світового конґресу українців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Бізнесвумен та меценатка: у Канаді померла відома уродженка Прикарпаття

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X