WestNews.com.ua

Росія хоче направити до Києво-Печерської Лаври гуманітарний конвой

24.04.2020, 12:23  |  Автор:   Порепа Петро

Пустити до Києва гумконвой із Російської Федерації з вантажем для охопленої коронавірусом Києво-Печерської лаври вимагають у Москві.

Цю інформацію ВВС News Україна підтвердила уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денісова.

Раніше уповноважена з прав людини Росії Тетяна Москалькова попросила свою українську колегу допомогти з доставкою до лаври гуманітарного вантажу від російських “вірян” – бо ж міністерство соціальної політики України “не відповідає”.

“Я отримала звернення Тетяни Москалькової. Але це питання до міністерства соціальної політики”, – розповіла ВВС News Україна Людмила Денісова.

Вона додала, що розповіла російській колезі, як має відбуватись цей процес. Ініціатор звернення, який хоче надіслати вантаж, має звернутись до міністерства соціальної політики. Тільки там можуть вирішувати питання оформлення і ввезення вантажу як гуманітарної допомоги, – каже пані омбудсмен.

Пані Денісова додала, що не вирішує таких питань, а тільки контролює дотримання прав.

Києво-Печерська лавра перебуває на повному карантині після того, як там відбувся спалах коронавірусу. Хворих близько 150 людей.

Тетяна Москалькова у зверненні вказувала, що росіяни зібрали дві тонни ліків, дезінфікуючих засобів, масок, рукавиць й інших засобів для боротьби з коронавірусом.

До речі, як вказує видання Cerkvarium, на початку квітня Росія заблокувала перевезення своєю територією гуманітарного вантажу для України з третьої країни.

Також видання вказує, що раніше частина проросійських політиків в Україні опрацьовували варіанти постачання гуманітарної допомоги з Росії до України для поліпшення стосунків між країнами.

В Україні кілька монастирів УПЦ МП зачинені на карантин. Зокрема, Києво-Печерська та Почаївська лавра.

Ще місяць тому керівники цієї церкви закликали не боятись коронавірусу та ходити до храмів. Предстоятель УПЦ МП Онуфрій, попри заборону поліції, також закликав іти на Великдень молитись біля храмів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влада Дніпра перекопала в’їзди до церкви Московського патріархату

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X