Російський козак Олег Бутусін, який воював на боці України, виборює статус біженця в Івано-Франківському суді

В Івано-Франківському окружному адмінстративному суді розглядають справу бійця ДУК, громадянина РФ Олега Бутусіна, який вимагає надання йому статусу політичного біженця.

Напередодні, Державна Міграційна Служба України прийняла рішення про депортацію росіянина в РФ. Пан Бутусін вирішив оскаржити таке рішення в суді, передає West News. 

До слова, Олег Бутусін та його сім’я вже більше року виборюють право на українське громадянство. Зокрема, дружина бійця мала розмову з Президентом України, проте результатів вона так і не дала. ФСБ Росії відкрила кримінальне провадження проти Олега Бутусіна за його “терористичну діяльність в складі “Правого Сектору”.

На даний момент сім’я Олега Бутусіна мешкає у невеликому будинку у селі Придністров’я Галицького району Івано-Франківської області. Ця хатина – все, на що їм вистачило грошей з продажу господарства в Росії.

Інтереси пана Бутусіна в суді представляє адвокат Володимир Бандура, інтереси ДМС – Наталія Цахнюк.

Після короткого ознайомлення із позовом представниця ДМС повністю його заперечила. В Івано-Франківській області немає відділу у справах біженців.

Також, вона висловила клопотання про долучення до справи в якості свідка працівника міграційної служби, який приймав документи від пана Бутусіна.

Олег Бутусін заявив, що отримав повідомлення про рішення ДМС лише 7 листопада, хоча воно було прийняте ще 16 вересня.

Після 15-хвилинного перебування у нарадчій кімнаті суддя Надія Микитин встановила список осіб, які братимуть участь у слуханні. Також суддя витребувала всі необхідні документи від ДМС та Олега Бутусіна. Наступне засідання у справі відбудеться 1 грудня.

 

Загрузка...

Comments are closed.