WestNews.com.ua

Розбив фару і залишив записку: в Калуші винуватець ДТП залишив власникові свій контактний номер і вибачення. ФОТО

13.03.2020, 18:40  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Пост про чесність, порядність, і гарне виховання. У Калуші юнак випадково розбив фару припаркованого автомобіля. Коли ж власник автівки виявив ушкодження, то на лобовому  склі знайшов ще й записку: у ній винуватець просив вибачення за завдану шкоду і просив зв’язатися з ним, аби відшкодувати збитки.

Світлина від Віталія Крохти.

“Трішки позитиву в стрічку, – написав  Віталій Крохта на своїй сторінці у ФБ.

Два дні тому підійшов до свого припаркованого автомобіля і побачив, що задній ліхтар розбито. З негативним настроєм сів за кермо й поїхав далі. Але бачу, що на передньому склі під двірником притиснуто аркуш паперу. Виявилось, що це записка юнака із поясненням ситуації, яка відбулась. Чесно кажучи, не все втрачено у цій країні. І ради такої молоді варто боротись. Варто творити нашу країну. PS: після відшкодування нанесених збитків я, звичайно ж, тепер знаю цього юнака (через квитанцію з банку). Дякую за такого сина його батькам, з якими виявляється я добре знайомий і яким при нагоді я ще раз особисто подякую”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Актор Роман Луцький зіграв у екшні…

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X