Розгляд апеляції у справі “стоматолога-різника” вшосте перенесли

Сьогодні, 22 листопада, в Івано-Франківському апеляційному суді продовжився розгляд справи “стоматолога-різника” Ігоря Вуйціва, якого засудили до довічного позбавлення волі.

Розгляд апеляції, яку подав захист Вуйціва, переносився п’ять разів. Спершу через самовідвід суддів, згодом – через неявку адвокатів, повідомляє WestNews.

На початку сьогоднішнього засідання потерпіла Лариса Кучерак, мати одного з вбитих, подала заяву про відвід суддів. У заяві пані Лариси йдеться про те, що розгляд кримінального провадження буде упередженим через заміну одного з суддів та через підозріле затягування справи. Клопотання підтримала і друга потерпіла – Галина Струтинська.

Натомість прокурор зазначив, що дане клопотання не повинно бути задоволеним, бо не є обґрунтованим. Захисники Вуйців з ним погодилися, так само як і сам обвинувачений. Після короткої наради суд не дане задовольнив клопотання.

Водночас, суддя Гриновецький заявив, що перебуває в особливих стосунках – свояцьких – з суддею Хруняком. Відтак вони перебувають в особливих родинних стосунках, бо їх діти побралися. Зрештою, суддя попросив про самовідвід, який суд задовольнив.

Наступне засідання відбудеться сьогодні, 22 листопада, о 14 годині.

14172078_1144519018937465_949012052_n

Читайте також: Поліцейські з’ясовують обставини ДТП, де секретар Коломийської міськради збив на смерть двох перехожих.

Загрузка...

Comments are closed.