WestNews.com.ua

Розкаюється: біженець з Руанди зізнався у підпалі Нантського Собору

26.07.2020, 12:34  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як писав раніше WestNews, у французькому місті Нанті 18 липня спалахнула масштабна пожежа в кафедральному соборі святих Петра і Павла. Собор підпалив біженець з Руанди, який працював волонтером у єпархії.

Наразі 39-річного чоловіка затримали за знищення та пошкодження майна. Він здійснив підпал у трьох місцях. Мотиви до таких дій чоловік поки не береться пояснювати.

Як повідомив ЗМІ адвокат обвинуваченого, чоловік співпрацював зі слідством, пише “ТСН“.

“Він гірко шкодує про факти, і зізнання стало для нього звільненням. Мій клієнт сьогодні охоплений каяттям і вражений масштабом подій”, – зявив юрист.

Настоятель собору Убер Шампенуа розповів, що руандієць працював у соборі 4 – 5 років – після того, як прибув до Франції. Причин не довіряти чоловікові не було.

За підпал собору чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі і штраф 150 тисяч євро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Масштабна пожежа у Франції: горить один з найбільших готичних соборів, який зводили майже 500 років. ВІДЕО. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X