WestNews.com.ua

Розправу з однокласником школярі знімали на камеру. ВІДЕО

28.02.2020, 17:49  |  Автор:   Порепа Петро

У Херсоні школярі школи №41 познущалися над однокласником і зняли все на відео. Про це жінка написала на сторінці “Інформатор Херсон” у Facebook. Жінка написала, що її сина жорстоко б’ють однокласники.

“Доброго вечора. Прошу поширити відео, про дітей які виховуються в 41 школі міста Херсон.
Мій син вже пів року вчиться в цій школі і щодня страждає він знущань однокласників.(ДОДАЮ ВІДЕОДОКАЗ) В школі ніякого контролю і в кінець кінців ніякої безпеки зі строни вчителів.
Вчителі бояться за свою “шкуру” і класна вчителька Вдовиченко Ольга Олегівна підмовляє всіх батьків видалити всі докази з телефонів своїх дітей. (ДОДАЮ ФОТО),” пише жінка.

На відео видно, як хлопчика б’є ногою дівчина. Інші учні також згодом долучаються до розправи. Побиття знімається на камеру.

Доброго вечора. Прошу поширити відео, про дітей які виховуються в 41 школі міста Херсон.Мій син вже пів року вчиться в цій школі і щодня страждає він знущань однокласників.(ДОДАЮ ВІДЕОДОКАЗ) В школі ніякого контролю і в кінець кінців ніякої безпеки зі строни вчителів.Вчителі бояться за свою "шкуру" і класна вчителька Вдовиченко Ольга Олегівна підмовляє всіх батьків видалити всі докази з телефонів своїх дітей. (ДОДАЮ ФОТО)#информатор_херсон #херсон #резонанс #полиция #патрульнаполіція #khersonpolice @slavikgribko @drongal @patrolpolice_kherson @khersonmasternews @wasted.ks

Опубліковано Информатор Херсон Четвер, 27 лютого 2020 р.

 

Як повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько, наразі створено комісію з протидії булінгу, до складу якої увійшли адміністрація школи та представники ювенальної поліції. В процесі перевірки будуть з’ясовані всі обставини викладених в інтернеті фактів. Якщо буде доведено, що в навчальному закладі мав місце факт булінгу, батьки, а також, можливо, й керівництво навчального закладу, будуть притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством.

У поліції нагадали, що за цькування учасника освітнього процесу передбачена відповідальність згідно з ст.173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Стаття 173-4 КУпАП “Булінг (цькування) учасника освітнього процесу”:

Булінг (цькування), тобто діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого, –

тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Діяння, передбачене частиною першою цієї статті, вчинене групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, –

тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.

Діяння, передбачене частиною першою цієї статті, вчинене малолітніми або неповнолітніми особами віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років, –

тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Діяння, передбачене частиною другою цієї статті, вчинене малолітньою або неповнолітньою особою віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років, –

тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.

Неповідомлення керівником закладу освіти уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про випадки булінгу (цькування) учасника освітнього процесу –

тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням до двадцяти процентів заробітку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До поліції Івано-Франківщини надійшло майже півсотні заяв та повідомлень про цькування учасників освітнього процесу

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X