WestNews.com.ua

“Розумію, що в другому турі є непрохідний кандидат, але треба за нього голосувати”, – мер Марцінків

09.04.2019, 8:56  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

9 квітня відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про стан підготовки до проведення ІІ туру голосування на виборах Президента України, інформує WestNews.

«Я не сприймаю ні одного, ні іншого кандидата. Тому, треба йти на другий тур. Телевізор показує про те, що все вирішено. Але насправді, все ще нічого не вирішено. Ті, хто не піде на вибори, це буде поразка. Я розумію, що в другому турі є непрохідний кандидат. Але треба за нього голосувати. Треба до цього підійти відповідально», – наголосив під час наради мер Руслан Марцінуів.

«Один – так і не провів реформи, другий – ми не знаємо куди країна піде, після його приходу. Тому вибір достатньо складний», – додав він.

Нагадаємо, що жодної скарги від ДВК не було отримано в Івано-Франівську.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатський нардеп закликав Порошенка і Зеленського ініціювати ухвалення закону про імпічмент

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X