Рятувальники доповіли про наслідки ліквідації негоди в Микуличині

18.05.2019, 20:48  |  Автор:   Новак Оля

Як повідомляв сьогодні WestNewsу Микуличині підтоплено 90 будинків.   Управління ДСНС України в Івано-Франківській області  інформує як змінилась ситуація.

На місці події працювало 3 комісійні групи з числа представників органів місцевої влади (депутатського корпусу), працівників Управління ДСНС в області та ГУ НП в області з метою проведення подворового обходу підтоплених внаслідок негоди територій, для встановлення завданих збитків.

Мобільно-оперативною групою Управління ДСНС в області за допомогою квадрокоптера проводився моніторинг визначення масштабів підтоплення територій. Для ліквідації наслідків негоди всього залучено 91 чоловік та 17 одиниць техніки, з них від Управління ДСНС в області 16 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки.

Станом на 10:00 18 травня вода самостійно зійшла з підтоплених територій та повернулася в русло потічка.

Станом на 13:00 залишається обмеження в транспортному сполученні в селі Микуличин, урочище Погари, де внаслідок підмивання бетонних опор містка зупинено рух автомобільного транспорту, пішохідне сполучення є.

На даній ділянці села розташовано 22 приватні житлові будинки, проживає 36 чоловік населення (з них 5 дітей). Працівниками Державної пожежно-рятувальної частини №9 міста Яремче проведено відкачування води з криниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Тисменицькому районі знову прибуває вода.ФОТО

18.05.2019, 20:48  |  Автор:   Новак Оля

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X