WestNews.com.ua

Рятувальники надавали допомогу киянину, який травмувався в горах

06.08.2020, 7:17  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Четвертого серпня о 22.27  до чергового в Осмолоді поступило повідомлення від групи туристів (4 чоловік, жителі м. Київ) про те, по під час проходження маршруту з с. Стара Гута до г. Ігровець, Богорордчанського району травмував нижню кінцівку та не може самостійно продовжити рух 1 турист, громадянин 1999 року народження, житель м. Київ.

Про це інформує управління з питань цивільного захисту ОДА.

О 23.15 для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено рятувальників ПРВ Івано-Франківськ.

О 01.00 п’ятого серпня рятувальники прибули до с. Стара Гута та на «Богуні», а в подальшому в пішому порядку продовжили слідування до групи туристів.

О 05.30 рятувальники прибули до потерпілого та після надання допомоги о 05.30 розпочали заходи по перенесенню потерпілого.

О 11.25 потерпілого перенесено (на спеціальних ношах) пішим ходом 9 км. дороги, та 3 км. транспортовано на спец. автомобілі «Богун» (всього 12 км.) до с. Стара Гута Богородчанського р-ну. Від надання медичної допомоги потерпілий відмовився, попередній діагноз – забій гомілковогостопнового суглобу лівої нижньої кінцівки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо про стан Халаменди, який раніше потрапив у ДТП на Рівненщині

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X