WestNews.com.ua

Рятувальники з кінологами розгорнули пошукову операцію щодо зниклого чоловіка

31.05.2020, 8:09  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

29 травня о 14.50 до ОКЦ УДСНС в області поступило повідомлення від жителя с. Крихівці Івано-Франківської МР, про те, що його син, 1978 року народження, зранку 28 травня пішов в лісову місцевість с.Загвіздя, с. Підлісся Тисменицького району та  до місця проживання в с.Крихівці не повернувся.

Про це інформує Управління з питань цивільного захисту населення.

О 15.40 для проведення пошукових-рятувальних робіт залучено Івано-Франківське ПРВ (5 чол., 3 од. тех., (в тому числі 1 од. тех. “БОГУН”), кінологічне відділення АРЗ СП (4 чол. о/с, 2 собаки), оператор УДСНС в області на оперативному автомобілі Л-200 ( 2 чол. о/с, 1 од. тех.), МОГ Тисменицького РВ УДСНС в області (2 чол. о/с, 1 од. тех.), працівники поліції (3 чол. о/с, 1 од. тех.).

О 16.40 особовий склад приступив до пошукових робіт. О 17.20 поступила додаткова інформація від очевидця, який попередньо бачив громадянина, що заходив в р. Бистриця Солотвинська, (рівень води становить близько 1,5 м.). На даний час свідок знаходиться з працівниками кінологічного відділення та вказує їм на можливе місце, де він бачив в останнє громадянина, щодо якого здійснюються пошукові заходи.

Додатково о 17.25 направлено відділення водолазно-рятувальних робіт АРЗ СП УДСНС в області (6 чол. о/с, 2 од. тех., з них 1 човен). Всього до пошукових робіт залучено 22 чол., о/с, 8 од. тех., з них від УДСНСв області 19 чол. о/с, 2 собаки, 7 од. тех., з них 1 човен. Станом на 22.00 29.05.2020 р. рятувальниками Івано-Франківського ПРВ та кінологічного відділення проведено обстеження берегів та прибережної зони по обидві сторони річки на відрізку 6 км. Відділенням водолазно-рятувальних робіт проведено обстеження акваторії дна річки довжиною 600 м., особу не знайдено. У зв’язку з настанням темної пори доби та за рішенням керівника з ліквідації наслідків надзвичайних подій, пошукові роботи
призупинено. Поновлення пошукових робіт заплановано на 09.00 30.05.2020 р.

30.05.2020 о 09.00 год. поновлено проведення пошукових робіт на р. Бистриця-Солотвинська в районі с. Загвіздя Тисменицького р-ну. До робіт залучено всього 27 чол., 6 од. техніки, в тому числі від У ДСНС в області 22 чол. та 6 од. техніки: Івано-Франківське ПРВ СПРЧ АРЗ СП УДСНС в області (6 чол., 2 од. тех., в т.ч. 1 катамаран), відділення водолазно-рятувальних робіт АРЗ СП УДСНС в області (5 чол., 2 од. тех., в т.ч. 1 човен), кінологічне відділення АРЗ СП У ДСНС в області (5 чол., 2 собаки), чергова зміна ОКЦ У ДСНС в області з оператором та квадрокоптером (4 чол., 1 од. тех.), МОГ Тисменицького РВ УДСНС в області (2 чол., 1 од. тех.), а також начальник відділу НС Тисменицької РДА, 2 працівники поліції та 2 мисливці з собаками. Станом на 19.00 год. 30.05.2020 рятувальниками Івано-Франківського ПРВ та кінологічного відділення проведено обстеження берегів та прибережної зони по обидві сторони річки протяжністю 16 км та за допомогою катамарана обстежено 27 км водного дзеркала від с. Підлісся до с. Клузів Тисменицького р-ну. Відділенням водолазно-рятувальних робіт за допомогою човна проведено обстеження 10 км водного дзеркала від с. Підлісся Тисменицького р-ну до м. Івано- Франківськ. Особу не знайдено, пошукові роботи призупинено та буде продовжено зранку 31.05.2020.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В’їхав у будинок, пошкодив чуже авто та втік: патрульні затримали нетверезого водія. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X