Вогнеборці занепокоєні кількістю пожеж, травмувань та загибелі людей на них

Незважаючи на неодноразові застереження Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, на Прикарпатті і далі продовжують мати місце випадки пожеж, травмуванням та загибелі людей на них.

Тільки з початку поточного року на Івано-Франківщині зареєстровано майже три тисячі пожеж, у вогні загинули 42 людей, з них – двоє дітей, передає WestNews. 

З року в рік саме в осінньо-зимовий період все більшої гостроти набуває проблема забезпечення безпеки життя людини, зростає ймовірність виникнення випадків пожеж в побуті, зокрема, через порушення громадянами правил пожежної безпеки при користуванні електрообігрівальними приладами, пі¬чним опаленням.

Як правило, вогонь завжди може «завітати» туди, де господарює безвідповідальність, байдужість, нехтування елементарними правилами пожежної безпеки. Особливу тривогу викликає житловий сектор. Лише за минулі вихідні на пожежах в області загинули двоє осіб.
Загалом, як свідчить статистика, домінуючою причиною трагедій і надалі залишається людський фактор. Банальна людська необережність у поводженні з вогнем коштує людям не тільки значних матеріальних збитків, але й найціннішого – життя.

“Шановні мешканці краю! Управління ДСНС України в Івано-Франківській області звертається до Вас з проханням подбати про належний стан протипожежного захисту Вашої оселі, дотримуватись правил безпеки життєдіяльності в побуті, на робочому місці та під час відпочинку. Дотримуйтеся правил безпечної поведінки самі та вчіть цього своїх дітей. Пам’ятайте, легковажне поводження дітей з газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки у побуті – першопричини сумних та трагічних наслідків. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих”, – йдеться у звернені рятувальників.

“Пам’ятайте: безпека Вашого життя залежить від Вас самих. Будьте обережні!”, – додають вогнеборці.

15135852_1148335381952962_6559761459697534915_n

Читайте також: Франківський аеропорт не зміг прийняти літак через сніг та відсутність світла.

Загрузка...

Comments are closed.