WestNews.com.ua

Самбо – це не про танець: у Франківську провели турнір із справжнього чоловічого виду спорту. ФОТО

02.11.2019, 15:50  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 2 листопада, в Івано-Франківську у спортивному комплексі “Олімп” провели турнір із такого цікавого виду спорту, як самбо.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав міський голова Руслан Марцінків.

Сьогодні в спорткомплексі “Олімп” хлопці запалювали самбо. І це не про танець, а про справжній чоловічий спорт. Тут відбувся відкритий кубок Івано-Франківська з самбо”, – зазначив Марцінків.

Турнір став можливим завдяки конкурсу проектів і програм міської ради, в якому перемогла ця ідея. Секретар міської ради Віктор Синишин радо привітав учасників та подякував організаторам.

Для юних спортсменів – це одні з перших змагань у спортивній кар’єрі та гарна можливість покращити свої вміння. Придивіться до них уважно! Можливо, ви бачите майбутніх чемпіонів світу”, – йдеться у дописі.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківчанки переможно стартували на студентському Кубку світу 3х3

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X