WestNews.com.ua
26.04.2019, 15:12  |  Автор:   Власенко Власта

Чоловік і жінка були онкохворі: подробиці самогубства подружжя на Прикарпатті. ВІДЕО

На Івано-Франківщині сталося подвійне самогубство. Жодної передсмертної записки правоохоронці не знайшли. Отже, рішення піти з життя було спонтанним, інформує WestNews.

Сусіди відгукуються про них виключно позитивно: сім’я була порядна, набожна, у дітей – вища освіта, ніколи не вживали алкоголь. Проте останнім часом чоловік і жінка занепали духом.

Як виявилося, лікарі поставили жінці невиліковний діагноз – вона була онкохвора. Чоловік весь час підтримував дружину, але раптом дізнався, що страшна недуга вразила і його.

Трагедія сталася зранку одного дня: поки Микола порався по господарству, Ганна ладнала собі петлю. Коли чоловік зайшов до хати – побачив вже охололе тіло. Жінка повісилися на вішаку в коридорі на колготах, чоловік – у тимчасовій будівлі, призначеній для господарства, на мотузці.

Детальніше – у сюжеті “Надзвичайних новин”.

До слова, на Івано-Франківщині чоловік вкоротив собі віку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не витримав лихої долі: в Коломиї чоловік вчинив самогубство через повішання

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X