WestNews.com.ua

Село Блюдники може затопити. Неподалік села підмило дамбу

23.02.2020, 21:40  |  Автор:   Порепа Петро

Поблизу села Блюдники Галицького району на річці Лімниця підмило дамбу. Село може залити.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив народний депутат України 9-го демократичного скликання Ігор Фріс.

“Є проблема. Думаю варто керівництву звернути на це увагу та запланувати заходи по її відновленню.
Долучаю голів РДА та ОДА до теми… Як варіант змінити теперішнє русло ріки по старому руслу”, – написав Ігор Фріс.

Ігор Фріс також підготував зверненя до Дністровського басейнового управління водних ресурсів Державного  агентства водних ресурсів України, щоби розробили проєкт реконструкції.  Також депутат заявив, що  звертатиметься за виділенням екологічних коштів на ремонт споруди. “Спробуємо зробити цього року”, – повідомив Ігор Фріс кореспондентові WestNews.

За попередніми оцінками місцевих підприємців, на відновлення дамби необхідно 5-6 мільйонів гривень, каже Ігор Фріс. Цифри буде уточнено під час розробки проєкту відновлення. Окрім того, підрядника визначатимуть на тендерній основі.

Місцеві мешканці кажуть, що прорив дамби в цьому місці загрожує затопленню трьох сіл – Блюдникам, Темирівцям і Пукасівцям. Руйнування дамби потягне за собою великі проблеми і великі кошти, якщо буде повінь як у 2004 році. Така повінь дамбу зруйнує, тому краще робити превентивнивні заходи.

Ігор Фріс, правознавець, кандидат юридичних наук, у 2019 році на позачергових виборах до Верховної Ради України обраний народним депутатом України по 84 виборчому округу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ситуація із берегоукріпленнями на гірських річках області є критичною

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X